o firmie
Zlecenia wykonujemy w trybie natychmiastowym. Stosujemy indywidualne podejście do klienta, dlatego też dysponujemy zróżnicowanym pakietem usług modelowanym w zależności od potrzeb.

Realizujemy duże zamówienia, współpracujemy
z szeregiem firm na terenie całej Polski.

Zakład Górniczy "Lisowice" powstał w związku z dużym zapotrzebowaniem w regionie na surowce kopalniane tj. piasek, kruszywo łamane, żwir. Początki działalności firmy ZET-POL sięgają roku 1998, kiedy zakład uzyskał koncesję na rozpoznawanie
i wydobywanie kopalin ze złóż metodą odkrywkową.

Po uzyskaniu stosownych pozwoleń firma rozpoczęła swój bujny rozwój w branży kopalnianej. Przez blisko 15 lat działalności wyposażając kopalnię w profesjonalne maszyny niezbędę do wydobywania surowców metodą odkrywkową, samochody dostawcze do transportu produktów ofertowych oraz stale podnosząc kwalifikacje swoich pracowników zyskała status wiarygodnego i rzetelnego przedsiębiorcy na rynku krajowym.

Do dnia dzisiejszego firma stawia na rozwój czego efektem jest uzyskanie przez właściciela, Pana Zygmunta Walczaka tytułu Generelnego Honorowego Dyrektora Górniczego, a przez jego syna Adama Dyrektora Górczniego I Stopnia.

Swoją działalność firma opiera na sprzedaży surowców zarówno w formie detalicznej jak i hurtowej w większych ilościach dla przedsiębiorstw budowlanych, jednocześnie zapewniając wysoką jakość produktów, terminowe dostawy oraz konkurencyjne ceny w skali krajowej.
Firma ZET-POL znajduję się w idealnym położeniu logistycznym w samym centrum województwa łódzkiego niedaleko dróg krajowych nr.72, 715 oraz autostrad A1 i A2..

ZET-POL - kopalnia kruszywa

tel. kom. 667 788 377
tel. kom. 510 297 490
tel. kom. 601 426 726
tel./fax (44) 714-31-04

email: zet-pol@o2.pl

kopalnia kruszywa, dostawy, piasku, dostawy kruszywa, żwir, kopalnia piasku, żwirownia, transport materiałów sypkich, transport kruszywa, kopalnia łódź, piasek łódź, kruszywa łódź, kopalnia żwiru łódź